Muhtarlarımız Web Sitesi
Fiyat
500 En Yeni Web Hazır Site
Yerel Yönetimler için ücretsiz (sadece Yıllık domain Hosting ücreti karşılığında) Web sayfası içerik yönetim sistemi #EnYeniWeb ile muhtarlarımız için yayına girmiştir. Artık her muhtarlığımızın bir Web Sitesi #EnYeniWeb ile olacaktır. Muhtarlarımız web sitesi sayesinde muhtarlarımızın tanıtımı, azalarınız, mahallede yaptığınız faaliyetle

Yerel Yönetimler için ücretsiz (sadece Yıllık domain Hosting ücreti karşılığında) Web sayfası içerik yönetim sistemi #EnYeniWeb ile muhtarlarımız için yayına girmiştir.


Artık her muhtarlığımızın bir Web Sitesi #EnYeniWeb ile olacaktır.


Muhtarlarımız web sitesi sayesinde muhtarlarımızın tanıtımı, azalarınız, mahallede yaptığınız faaliyetlerinin tanıtımı sınırsız resim içerik girmenizi sağlayarak mahalle halkı ile iletişiminizi #muhtar lar için #ücretsiz web sayfası #EnYeniWeb ile sağlıyoruz.


Fotoğraf ve video galerisi ile bunu mahalle sakinlerine ulaştırabilirsiniz. Cep telefonunuz ile çektiğiniz her türlü resim ve video tamamen Türkçe hazırlanmış yönetim paneli ile sitenize birkaç dakika içinde koyabilirsiniz.


#EnYeniWeb diğer sistemlerden en büyük farkı sitenizi kendiniz yönetebilmenizdir. Türkçe olarak hazırlanmış facebook.com kadar kolay bir alt yapı ile sitenize istediğiniz kadar haber duyuru ve sayfa ekleyebilirsiniz.

Ayrıca bu site ile beraber sizlerde yoksa facebook.com hesabı ve https://www.youtube.com ‘da muhtarlığınızın adına kanalıda ücretsiz açıyoruz.


Ayrıca muhtarlarımız için web sitesi ile beraber kolaylıklarda sunmaya devam ediyoruz. Tebligat sorgulama ile vatandaşa gelen tebligatları siteye ekliyoruz vatandaş T.C kimlik numarası ile tebligatı olup olmadığını sorgulayabiliyor varsa gelip tebligatını muhtarlıktan teslim alıyor. Muhtarlarımızda tebligat takibini kime ne zaman tebligat gelmiş kim teslim almış gibi bilgileri şifre ile girilebilen muhtara ait ekrandan görebilmektedir.

#EnYeniWeb Yönetim Panelinin başlıca özellikleri


#Haber Yönetimi
Sitenize "Yönetim Panelinden" haberlerinizi kolayca girebilirsiniz. Haber eklemede herhangi bir sınır veya limit yoktur.
#İçerik Yönetimi
Her türlü içeriklerinizi sınırsız sayıda yayınlayabilirsiniz.
#Foto Galeri & VİDEO
Tek seferde çoklu resim ekleme, #Youtube, #DailyMotion, #Vimeo gibi video sitelerinden hızlı video ekleme özelliği mevcuttur.
#Sosyal Medya
Sosyal medya sayfalarınıza kolayca içeriklerinizi paylaşabilir, siteniz üzerinden yayınlanan içeriklerin ziyaretçiye erişimini sağlayabilirsiniz.


Mahalle muhtarları için hazırlanmış Web Tasarım ve Yönetim paneli için ücret ödemeden sadece yıllık domain ve hosting ücreti karşılığında hazırlan #EnYeniWeb  #Muhtarlık Projesi ile, ihtiyaç duyulabilecek tüm özellikler araştırılarak oluşturulmuştur.


İstenildiği kadar sınırsız içerik eklenebilecek yapıda hazırlanan bu paket; muhtarlık ile mahalle sakinleri arasında iletişimi sağlayacaktır.

BENZER ÜRÜNLER

Hic kayit yok!