Google reklamları küçük işletmeler için nerde ise can suyu oldu. Daralan Pazar yeni müşteri bulmadaki zorluklar özellikle küçük işletmeler için işlerin içinden çıkılmaz bir hal almasına neden oldu.

Büyük firmalar gerek yazlı basında gerek ise tv ve haber sitelerine büyük paralar ödeyerek müşterilerini kendine çekmeyi başarıyor. Peki bu büyük kavgada düşük bütçeli reklam verenler ne yapabilir.

#EnYeniWeb google reklam hizmeti ile küçük işletmelerin düşük maliyetler ile müşteri bulmalarını amaçlar. İnternet dünyasında özellikle güvenilir partnerler bulmak oldukça zordur. Reklam verenler google değişik reklam politikaları yüzünden bu karmaşık işlemleri başamazlar.
Burda #EnyeniWeb devreye giriyor , deneyimli kadrosu , konusunda uzman reklam yöneticileri ile sizin için en doğru reklamlı google ile birlikte üretmeye çalışıyoruz.


Peki nedir Bu google Reklamları
Dünyanın arama motoru olan Google internet ortamında Google Adwords reklam modeli ile kişi yada kurumların web sayfalarını arama sonuçlarında üst sıralara çıkarmasını sağlamaktadır.Böylelikle firmalar ürün ve hizmetlerini çok daha fazla kitlelere tanıtabilir.
"Google reklam" hizmeti alan bir web sayfası Google arama motoru sonuç sayfasında (SERP) rekabete göre genellikle üst sıralarda yer almaktadır.


Buda sitenin ziyaretçi sayısını artırmakta ve bu durum reklam veren firmaya telefon trafiği olarak geri dönmektedir. "#EnYeniWeb Google Reklam" olarak sizler için eniyi reklam politikalarını belirliyoruz. Kullanıcılarına davranışları incelendiğinde önemli bir kısmı internette aradığını arama motorlarında aramaktadır.


Bu kullanıcıların %87’si arama motoru sonuçlarının sadece ilk sayfasını incelemektedir. Davranış şekline bakacak olursak bir firma yada marka için Google reklam ile arama sonuçlarında ilk sayfada olmak diğer rakiplerine göre çok büyük bir avantaj sağlamakta olduğunu söyleyebiliriz.


#EnYeniWeb sizlere sunduğu Google  Reklam Türleri Nelerdir ?


Arama Ağı (Anahtar Kelimelerle Yapılan Sorgular) için ilk sayfalarda  düşük bütçeler ile çıkmanızı sağlayabiliriz. Bununla birlikte Görüntülü Reklam Ağı (Banner ve Dinamik Görseller) dediğimiz Youtube gibi video kanallarında video üzerinde gördüğünüz reaklar , Önemli bir konu olan Yeniden Pazarlama (ReMarketing) alanında reklam hizmetini #EnYeniWeb ile alamanız mümkündür.

HEMEN SİZDE DÜŞÜK BÜTÇELER
İLE ÇOK ZİYARETİÇE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

 

https://enyeniweb.comhttps://enyeniweb.com