İkinci El Oto Satış Sitesi
Fiyat
249 En Yeni Web Hazır Site
  Sizinde Bir Galeriniz mi Var Araçlarınızı İnternet üzerinden de Müşterilerinize gösternek mi İstiyorsunuz   İkinci El Araç Satış Sitesi açmak için büyük bütçeli yatırımlara ihtiyaç duymadan araçlarınızı internet ortamında müşterilerine sunmayı düşünen firmalara veya girişimciler için hazırlanmış İkinci el Araç Satış Sitesi ile mobil uyum

 

Sizinde Bir Galeriniz mi Var Araçlarınızı İnternet üzerinden de Müşterilerinize gösternek mi İstiyorsunuz

 

İkinci El Araç Satış Sitesi açmak için büyük bütçeli yatırımlara ihtiyaç duymadan araçlarınızı internet ortamında müşterilerine sunmayı düşünen firmalara veya girişimciler için hazırlanmış İkinci el Araç Satış Sitesi ile mobil uyumlu yeni paketimiz #Enyeniweb ile yayına girmiştir.


Her Galeriye hitap eden elinizdeki ikinci el araçlarınızı internet ortamında müşterilere ulaştırmayı hedefleyenler için google da bulunabilen, rahatlıkla hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan facebook kadar kolay güncellenebilen bir İkinci el araç satış sitesidir.

 
Facebook (https://tr-tr.facebook.com/) gibi kolay Türkçe sizin için hazırlanmış bir ara yüzle, Yeni araçlarınızı ilgili görsel çalışmaları, detaylı açıklamaları ile,galerinizin  görüntülerini  #Enyeniweb’in  esnek modülleriyle estetik biçimde yayınlayabilmektedir. 


Artık günümüz koşullarında en etkili reklam aracı olan internet ve buna bağlı sosyal medya hesapları ile binlerce alıcıya ulaşmak ve daha ucuza reklam yapmak #Enyeniweb ile mümkündür.

 

#Enyeniweb ile web sayfası sahibi olmak artık hem çok hızlı hem de çok ucuz üstelik demo sayfalarda gördüğünüz tüm içerik ile beraber siteniz hazır halde 1 gün içinde teslim ediyoruz.


#Enyeniweb ile idaalıyız, hem ekonomik hem kendiniz yönetebileceğiz istediğiz bilgi değiştirip yeni ürünler ve resimleri veya hizmet satışlarınızı yayınlayabileceğiniz web sayfasını sizlere sunuyoruz.


Bütün bunların yanında Mobil, Tablet ve telefonda tam gösterim hepsi sadece 249 TL domain (isim hakkı) barında hizmeti dâhil fiyatımız. 


Üstelik 15 gün ücretsiz kullanın, beğenmezseniz para iadesi ile test edin de.  neyin emin olun sonra ödeme yapın.


 
Sizinde İnternet Üzerinden  araçlarınızı gösterebileceğiniz , hızla gelişen ve büyüyen bir sektör ve internetten satış  sayesinde tüm dünyaya açılma imkânı elde edin.
#İnternetten satışı yapmak için yeni müşterileri çevrenizden mi buluyorsunuz, küçük bir yatırım ile çevrenizi tüm dünya ile değiştirin. Yeni müşteriler kazanın ve satış hacminizi genişletin. 

 

Kaliteli web sitesi güvenilirliğini kanıtlayan firmalar, kısa zaman içinde çok ziyaretçi çekerek kendi reklamlarını çok az bir ücret karşılığında yapmayı başarmaktadırlar. 


Haklarında bilinmesini istedikleri tüm bilgileri web sayfalarına ekleyerek, ziyaretçilerini bilgi sahibi etme şansını yakalamaktadırlar. 

 

#Enyeniweb Ürün satış temaları ile kolayca ulaşacak ve yeni müşteriler kazanacak şekilde hazırlanmıştır.


#Enyeniweb ile Arama motorlarında üst sıralara yerleşmek ve seo uyumlu sitelerimizden uygun fiyatlar ile satın almak için, hemen bize ulaşın ve yazılımcılarımız sizle beraber çalışmaktan mutlu olacaktır.


#Enyeniweb Ürün satışş temaları aşağıdaki her türlü ürün için uygundur.

#Enyeniweb Ürün satış projemizin Özellikleri
#Gelişmiş Self Seo Linkler
#Gelişmiş Slider 
#Kurumsal Sayfalar
#Kategori / Ürün
#Bilgi  Sayfaları
#Yeni Kategoriler - Kumaş Ürünler / Üretin Sayfası / Satıştaki Hizmetler
#Tanıtım Videoları  Galerisi
#Markalar Slayt Alanı
#Müşteri Hizmetleri
#Site Güvenliği
#Gizlilik Sözleşmesi
#Banka Hesapları
#İade Kuralları
#Satış Sözleşmesi
 #İletişim Sayfası ve İletişim Formu
 #Google Maps

 

#Enyeniweb Yönetim Paneli Özellikleri
 

#Gelişmiş Yönetim Paneli
# Seo Alanları Kontrolu
#Manşet Yönetimi
#Ürün  Yönetimi - Sınırsız Ekle, Düzenle,  Kaldır,
# Mesaj Yönetimi iletişim sayfasından ulaşan birini anında cevap yazabilme
#Kurumsal Sayfalar
#Sınırsız Alt Sayfa Ekle
#Sınırsız Kategori Düzenle
#Video Galerisi Yönetimi ile her projenin videosu ayrı yayınlama imkânı

 

Daha birçok Özellikleri ile beraber Yıllık 249 TL barındırma Ücreti ile

BENZER ÜRÜNLER

Hic kayit yok!