Ana Okulu ve Kreşler İçin Yönetilebilir Mobil Uyumlu Web
Fiyat
249 En Yeni Web Hazır Site
Anaokulu ve Kreş İçin EnYEniWEb Hazır Web Site Paketi Anaokulu ve Kreşler için hoş tasarımları ile Türkçe olarak size özel hazırlanan yönetim sistemi sayesinde kimseye ihtiyaç duymadan facebook kadar kolay bu sistem en uygun fiyat garanti ile sizlere sunulmaktadır. Web tasarım ücreti ödemeden sadece yıllık barındırma hizmeti ödeyerek (Yıllık 24

Anaokulu ve Kreş İçin EnYEniWEb Hazır Web Site Paketi

Anaokulu ve Kreşler için hoş tasarımları ile Türkçe olarak size özel hazırlanan yönetim sistemi sayesinde kimseye ihtiyaç duymadan facebook kadar kolay bu sistem en uygun fiyat garanti ile sizlere sunulmaktadır.
Web tasarım ücreti ödemeden sadece yıllık barındırma hizmeti ödeyerek (Yıllık 249 TL ) web sayfanızı ücretsiz olarak vermekteyiz.
Konusunda 20 Yıllık (1997 Yılımdan beri) tecrübe ve 7/24 ücretsiz destek hizmeti ile sizlerinde uygun fiyata kurumsal bir hizmet almanızı amaçlıyoruz. 
Sınırsız içerik ekleme istediğiniz resim bölümlerini oluşturup sınırsız resim ve galeri, haber, duyuru, yemek listeleri yayınlaya bilirsiniz.
Ayrıca sitenizden gelen mesajları ister mail olarak isterseniz de yönetim panelinden cevapla bilirsiniz.  
Logonuzu yüklersiniz, menüleri düzenlersiziniz, haber duyuru ekleyebilirsiniz, Etkinlik faaliyet yayınlarsınız.
Bunların hepsini sadece 249 TL Yıllık barındırma hizmeti ile sahip olabilirsiniz.

 

Ana Okulları ve Kreşler için hazırlanmış olan web teması ve içerik yönetim  ile mobil uyumlu yeni paketimiz #Enyeniweb ile yayına girmiştir.

Ana Okulları ve Kreşler  için olan temamız, google da bulunabilen, rahatlıkla hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan facebook kadar kolay güncellenebilen web tasarım'ına sahiptir.

 

Anaokulunuzu tanıtabileceğiniz  görseller ve yazılar ekleyebileceğiniz , Öğretme yöntemleri ile ilgili görsel çalışmaları, animasyon modülleriyle estetik biçimde yayınlayabilmektedir. 
 

Artık günümüz koşullarında en etkili reklam aracı olan internet ve buna bağlı sosyal medya hesapları ile binlerce Öğrenciye ve Veliye ulaşmak ve daha ucuza reklam yapmak #enyeniweb ile mümkündür.
 

 

En Yeni Web ile web sayfası sahibi olmak artık hem çok hızlı hem de çok ucuz üstelik demo sayfalarda gördüğünüz tüm içerik ile beraber siteniz hazır halde 1 gün içinde teslim ediyoruz.
En Yeni Web ile idaalıyız, hem ekonomik hem kendiniz yönetebileceğiz istediğiz bilgi değiştirip yeni haber ve resimleri ana sınıflarınızı anında yayınlayabileceğiniz web sayfasını sizlere sunuyoruz.
Bütün bunların yanında Mobil, Tablet ve telefonda tam gösterim hepsi sadece 249 TL domain (isim hakkı) barında hizmeti dahil fiyatımız. 
Üstelik 15 gün ücretsiz kullanın, beğenmezseniz para iadesi ile test edin deneyin emin olun sonra ödeme yapın.

Ana Okulları ve Kreşler  hızla gelişen ve büyüyen bir sektör ve web siteleri sayesinde tüm dünyaya açılma imkânı elde etmişlerdir. 


Bu gün tüm tüketiciler öncelikli arama yerleri internet ortamındadır. İlk elemelerini internetten web sayfası gördükleri okullara göre yapmaktadırlar. Kaliteli web sitesi güvenilirliğini kanıtlayan firmalar, kısa zaman içinde çok ziyaretçi çekerek kendi reklamlarını çok az bir ücret karşılığında yapmayı başarmaktadırlar. 


Haklarında bilinmesini istedikleri tüm bilgileri web sayfalarına ekleyerek, ziyaretçilerini bilgi sahibi etme şansını yakalamaktadırlar. 


#Enyeniweb Anaokulu temaları ile, okulunuzun bütün ayrıntılarını, kalite ve özelliklerini, verdiğiniz eğitim detayları  ve daha pek çok detayı kitlelere ulaştıracak şekilde hazırlanmıştır.
#EnYeniweb ile Arama motorlarında üst sıralara yerleşmek ve seo uyumlu sitelerimizden uygun fiyatlar ile satın almak için, hemen bize ulaşın ve yazılımcılarımız sizle beraber çalışmaktan mutlu olacaktır.

 

Web Tasarım Ücreti Ödemeyin

BENZER ÜRÜNLER

Hic kayit yok!